LOADING

Sahra sondaj

Sahra Drilling

Sahra Sondaj, Müfide KILINÇ (Jeofizik Müh.) tarafından 2000 yılında ulusal ve uluslararası sondaj hizmeti sektörüne yeni bir seçenek sunmak amacıyla kurulmuştur. Kısa zaman içerisinde ulusal sondaj hizmetleri pazarında istikrarlı bir büyüme gösteren şirketimiz kendisine yurtiçi sondaj sektöründe sağlam bir yer edinmiştir.

Sahra Sondaj yurtiçi sondaj sektöründe uzun yıllar sektörün operasyonel kadrosunda farklı konumlarda hizmet vererek yetişmiş, yurtiçi ve yurtdışında uluslararası projelerde görev almış, operasyon bileşenlerini İş Güvenliği, Sağlık, Halkla İlişkiler çerçevesinde değerlendirebilen yönetici kadro etrafında kurulmuştur.

Firmamız uluslararası sondaj sektöründe ulaşmak istediği hedefler doğrultusunda geliştirdiği ilişkiler kurduğu yerli ve yabancı ortaklıklar ile varlığını güçlendirmektedir. Oluşturduğumuz Kurumsal Yönetim İlkelerimize kattığımız toplumsal değerlerimizin gücüyle varlığını sürdüren Sahra Sondaj, başarılarının getirdiği sorumluluklarının bilincinde yarına taşıyacağı kalıcı değerlerin hesabını yapmaktadır.

Sahra Sondaj olarak jeoloji, jeofizik mühendisleri ve uzman teknik kadrosuyla aldığı sorumlulukları hızlıca yerine getirmekte ve ekonomik çözümler sunmakta, binlerce hektarlık tarım arazisini suya kavuşturmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Sahra Drilling